Szalony pomysł na prezent dla mamy? Mamy to!

Szalony pomysł na prezent dla mamy? Mamy to!

Wielkimi krokami zbliżają się okrągłe urodziny Twojej mamy, a Ty nadal nie masz dla niej prezentu? Nie przejmuj się, bo oto zebraliśmy dla Ciebie trzy niesztampowe pomysły. Nie należą do najtańszych, ale na pewno zaskoczą, a co najważniejsze – wywołają uśmiech i stanowić będą wyjątkową, długowieczną pamiątkę. Oto one!

Wyjątkowe przeżycia… na całe życie

Mamy to doświadczone osoby, które dobrze wiedzą, o czym marzą. Jeśli i Ty to wiesz – nie bój się zrealizować tych marzeń, nawet jeśli są szczególnie odważne, a nawet uchodzą za szalone. Doświadczenia związane z takimi atrakcjami nigdy nie pokrywają się kurzem i na zawsze już pozostają w pamięci. Dlatego też idealnym pomysłem na prezent dla mamy może być chociażby przelot helikopterem bądź lot balonem – tym bardziej gdy mamy do czynienia z… mamą, która jeszcze nigdy nie przebywała w powietrzu.

Osobisty stylista – Wrocław i nie tylko!

Każda kobieta, niezależnie od wieku, pragnie się czuć zadbana i piękna oraz chce tak po prostu dobrze wyglądać. Pomagają w tym fryzjer oraz kosmetyczka, jednak w przypadku okrągłych urodzin dobrze jest wyjść poza tak bezpieczny schemat. Dlatego warto skorzystać z pomocy profesjonalisty, który spędzi z Twoją mamą wyjątkowy czas na analizowaniu zawartości jej szafy i określeniu jej stylu, a następnie uda się z nią do galerii handlowej, by uzupełnić jej garderobę. Taki specjalista to osobisty stylista; Wrocław to nie jedyne miasto w Polsce, w którym usługa ta staje się coraz bardziej popularna. A po wszystkim koniecznie zabierz mamę do fotografa na wspólną sesję oraz na przykład – do restauracji, by mogła cieszyć się nową stylizacją przez cały dzień i jeszcze dłużej!

Voucher na tatuaż – niezależnie od wieku

Nie istnieje granica wieku, by zrobić sobie tatuaż. To coraz bardziej popularny prezent z okazji sześćdziesiątki, który warto wziąć pod uwagę, tym bardziej gdy sami co rusz chwalimy się mamie swoim nowym wzorem. Jeśli widzisz, że patrzy na Ciebie z nutą zazdrości – nie wahaj się i w sprawdzonym salonie zamów odpowiedni voucher, a także umów wstępny termin jego realizacji, gdyż czas oczekiwania na nią może być wyjątkowo długi. Pamiętaj, że nic nie stoi na przeszkodzie, by towarzyszyć mamie w salonie i zrobić kilka zdjęć w czasie sesji tatuażu, by mogła później chwalić się nie tylko jej końcowym efektem. A jeżeli budżet nie pozwala Ci na takie szaleństwo, możesz zorganizować zrzutkę wśród innych członków rodziny. W końcu spełnienie wielkiego marzenia ukochanej osoby na pewno stanie się także ich celem.