3 ciekawe pomysły na niezapomniany, rozwijający upominek

3 ciekawe pomysły na niezapomniany, rozwijający upominek

Co można podarować osobie, która na pozór ma już wszystko? Z całą pewnością jest to swego rodzaju wyzwanie. W końcu upominek powinien cieszyć i przy okazji być praktyczny. Jak się jednak okazuje, możliwości jest naprawdę wiele i podarować można na przykład kurs lub szkolenie, które nie tylko są ciekawym wyzwaniem, ale i podnoszą pewne kompetencje.

Life coach - komu się przyda?

Jedną z ciekawych możliwości, z całą pewnością jest life coach. Warszawa ma do zaoferowania wielu specjalistów na wysokim poziomie, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie. Dużą zaletą treningów personalnych z doświadczonym coachem jest to, że klient, czyli w tym przypadku osoba obdarowana, tak naprawdę sama wpływa na swoje życie. Coach poprzez rozmowę i nakierunkowanie, pomaga znaleźć korzystne rozwiązanie, ale to osoba korzystająca z jego pomocy coraz bardziej otwiera się na otaczający ją świat. Takie zajęcia będą doskonałe dla osób, które dopiero co wchodzą w dorosłość, albo planują zmienić swoje życie i szukają odpowiedniej drogi. Nigdy nie jest za późno, aby wprowadzić pozytywne zmiany, oraz nawyki, a pomoc profesjonalnego coacha na pewno będzie nieoceniona.

Test predyspozycji i ukrytych talentów

Coraz większym zainteresowaniem cieszy się również tak zwany test zgodności Gallupa. W ten sposób odkryć można swoje ukryte talenty. Gallupa został opracowany w taki sposób, aby wskazać na najbardziej prawdopodobne predyspozycje, oraz talenty danej osoby. W ten sposób może ona sprawdzić, które dziedziny nauki są jej najbliższe, oraz w jakim kierunku zawodowym lub rozwojowym powinna zmierzać. Dla wielu osób to właśnie taki test jest doskonałym początkiem do wprowadzenia zmian w swoim życiu, takich jak miejsce zamieszkania, pracy, czy hobby. Taki prezent na pewno ucieszy osoby ciekawskie, które lubią poznawać samego siebie i stale się rozwijać.

Jak nauczyć się podrywać?

Na pewno każdy ma kolegę, który chciałby sobie kogoś znaleźć, ale nie jest najlepszy w podrywaniu. W takim przypadku doskonale sprawdzi się, chociażby kurs podrywania. Dedykowany jest on wszystkim osobom, które pragną nabrać pewności siebie, a także wiedzy, która umożliwi im poderwanie dowolnej osoby. Dużą zaletą takiego kursu jest to, iż działa on online. W takim razie można skorzystać z niego z dowolnego miejsca na ziemi. Idealna opcja dla osób zapracowanych. Taki prezent na pewno dedykowany jest osobom, które chciałyby nauczyć się flirtowania i zależy im na tym, aby zdobywać nowe, pozytywnie rozwijające się znajomości.